Apskaitos programa

Moderni apskaitos programa

 

 

  • Internetinė programa, duomenys – “debesijoje“

Programos nereikia instaliuoti vartotojo kompiuteryje. Prie jos galima prisijungti naudojant pamėgtas naršykles „Chrome“, „Mozilla“,“Opera“. Todėl atnaujinant kompiuterinę įrangą, nereikalinga pakartotinė sistemos instaliacija. Taip pat labai svarbu, kad įmonei tampa nebereikalingas brangus vidinis serveris ir jo priežiūra.

 

  • Integruotas procesų valdymas.

Sistema „Finas“– įrankis ne tik buhalteriui. Sistemos pagalba, galima kontroliuoti pavestus darbus, užduotis, kaupti dokumentus, sutartis, visa tai peržiūrėti išmaniajame telefone, sandėlį integruoti su elektroninėmis parduotuvėmis.

 

  • Veikia su bet kuria operacine sistema.

„Finas“ veikia su visomis populiariausiomis operacinėmis sistemomis: „Windows“, „Mac OS“, „Linux“ ir kitomis.

 

  • Saugūs duomenys.

Visi duomenys yra talpinami duomenų centre įrengtame pagal Tier III standartą (dubliuotas elektros ir ryšio teikimas iki kiekvienos serverinės spintos, 3 dyzeliniai generatoriai elektros dingimo atveju). Todėl Jūsų įmonės duomenų bazė yra apsaugota nuo kompiuterio gedimo, vagystės ir t.t. Taip pat kiekvieną dieną kuriamos atsarginės duomenų kopijos.

 

  • Galimybė dirbti per atstumą.

„Finas“ suteikia galimybę Jūsų įmonės darbuotojams ir vadovams, prisijungti prie sistemos iš bet kurios vietos ar nutolusių įmonės padalinių.